Коростишівський
дитячо-юнацький клуб
фізичної підготовки
Девіз: "Рух- це здорово!"

Наша історія

Коростишівська  дитячо-юнацька спортивна школа  заснована 23 листопада 1967 року.

Першим директором з 1967 по 1970 рік був Ярмоліцький Анатолій Олександрович.   З  1970 по 1972  рік  Кучеренко Валерій Олександрович.

З вересня  1972 по 1992  роки школу очолював  відмінник освіти і науки Зорнік Володимир Романович.

Під його керівництвом виховано цілу плеяду спортсменів . Гордістю школи стали – майстер спорту Міжнародного класу Лариса Мучник (шахи), майстри спорту Микола Добровольський, Інна Вовченко, Світлана Лисюк (легка атлетика), Федір Сидоров, Світлана Бондарчук (стрільба) Єдуард Духовний (шахи) .

ДЮСШ   стає  базовою школою  в області по підготовці спортсменів для участі у всеукраїнських  , міжнародних змаганнях, Чемпіонатах  Світу, Європи з легкої атлетики, настільного тенісу, шахів, стрільби.

У 1992 році ДЮСШ була реорганізована у дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки (ДЮКФП).

Директором  продовжує  працювати  заслужений тренер України, почесний працівник фізичної культури та спорту,почесний громадянин міста Зорнік Володимир Романович

Під час його керівництва  ДЮКФП  було нагороджено  Почесною

Грамотою Міністерства освіти України (1997 рік).

Гордістю ДЮКФП  стає   майстер спорту Міжнародного класу  Олександр Осмолович(легка атлетика), майстри спорту ФІДЕ Артем Гілевич, Максим Коляденко (шахи).

З 2013 року по 2018 рік директор ДЮКФП  Зорник Олег Володимирович .

ДЮКФП є базовим в області по підготовці спортсменів для участі у всеукраїнських  та міжнародних змаганнях з легкої атлетики, настільного тенісу, шахів, бадмінтону.

Педагогічний колектив творчий, працьовитий. Керівники гуртків підвищують свою  професійну майстерність активно приймаючи участь у обласних, всеукраїнських та Міжнародних змаганнях, конкурсах.

Так, у 2013 році  керівник гуртків з шахів Павло Іванович  Добрінецький  став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» серед позашкільних закладів в номінації «Кращий керівник гуртків - 2013», він автор збірників  задач та комбінацій «Тактика шахової гри»,якими користуються шахісти  області,України та за кордоном.

Д’яченко Тетяна Володимирівна-  триразова  чемпіонка  Міжнародної Спартакіади педагогічних працівників з шахів  в складі збірної команди України в м.Варна Болгарія.

Кравченко Леонід Григорович,майстер спорту з шахів,переможець Всеукраїнського турніру «Золоте Руно».

Наші вихованці призери та учасники всеукраїнських Спортивних ігор школярів з легкої атлетики, шахів, тенісу настільного. Переможці Спортивних ігор «Повір у себе» серед школярів.

Учасники всеукраїнської Гімназіади школярів з бадмінтону (2021 рік), з тенісу настільного(2022 рік).